درباره ما

گروه صنعتی ایران زمین یک هولدینگ ایرانی است که با بیش از نیم قرن تجربه در خدمت صنعت چاپ کشور می باشد .

این گروه صنعتی مشتمل بر پنج شرکت فعال در زمینه تامین مواد اولیه چاپ اعم از سیلندر چاپ ، مرکب چاپ و فیلم چاپی و پاکتسازی  می باشد .


شرکت پوششهای تخصصی نوین پلاستیک یکی  از اعضای گروه صنعتی  ایران زمین است که در زمینه ی تولید پوششهای  تحصصی بسته بندی انعطاف پذیر (لفاف های انعطاف پذیر) فعالیت می نماید. این شرکت دارای بیش از 20 سال سابقه در ارائه ی کالاها و خدمات با کیفیت به مشتریان خود در سرتاسر خاورمیانه می باشد .


بیش از یک دهه پیش ، بخشی از پروژه ی توسعه شرکت نوین پلاستیک ، تولید انواع مختلف پاکت پلاستیکی بود.

این موضوع ، منجربه تولد یک شرکت جدید به نام " نوین پاکت " گردید. این شرکت با یک ماشین دوخت کوچک شروع به تولید پاکت های سه طرف دوخت ساده نمود . از آنجایی که تقاضا برای پاکتهای پلاستیکی در سرتاسر ایران و نیز  تمامی منطقه ی خاورمانه به طور مداوم در حال رشد بود، نین پاکت سرمایه گذاری جدیدی را با افزودن ماشین آلات پاکت سازی و خطوط تولید  زیپ کیپ انجام داد.
آن پروژه ، منجربه چیزی شد که ما امروز آن را با افتخار " نوین پاکت " می نامیم و دارای خطوط پاکت ساز با قابلیت تولید محدوده ی   گسترده ای از پاکت های زیپ دار، پاکت های ایستاده ،پاکت های جعبه ای (Box pouch )، پاکت های دارای سوپاپ(Valve)، مایکرو ویو ، پاکتهای شکل دار و پاکت های و انواع دیگری از محصولات پاکتی می باشد .


گستره ی محصولات نوین پاکت انواع گسترده ای از مشتریان با اهداف و محصولات مختلف را پوشش می دهد . مشتریان ما در زمینه های متنوعی از شاخه های کاری صنعتی فعالیت می کنند شامل : صنعت شیرینی و شکلات ، صنعت پاستا و غذاهای آماده، صنعت گوشت و مرغ ، صنعت شیلات و محصولات دریایی ، محصولات دارویی ، کودهای ورمی کمپوست ، پودرهای شوینده و پاک کننده ، غذای حیوانات ، صنعت قهوه و چای و بسیاری دیگر .

به طور کلی در مورد هر محصولی که نیاز به بسته بندی پاکتی داشته باشد ، نوین پاکت بهترین انتخاب است .


"  ما کسب و کار مشتریانمان و حساسیت محصولات آنها را درک می کنیم
و مفتخریم که برترین محصول را متناسب با نیاز مشتری تولید  می نماییم. "